Bluzy dla chłopca Myszka Miki

W DrukoWish przygotowaliśmy bogatą kolekcję ślicznych bluz dla chłopca z nadrukiem Myszka Miki, które będą chronić jego skórę przed chłodem. Podczas intensywnych, dziecięcych zabaw nieraz dochodzi do małych kolizji – ubrania to pierwsza ochrona w codziennych zmaganiach Twojej pociechy! Pozwolą na uniknięcie zadrapań czy otarć. Bluza Myszka Miki dla chłopca to najwyższa jakość starannie dobranych materiałów oraz wzorów, łącząca wytrzymałość i ochronę z pięknym wyglądem.

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 15 wyników

Wyjątkowe wzory bluzy Myszki Miki

Jednym z bodźców pobudzających wyobraźnię dziecka oraz jego chęci do poznawania świata są wzory i kolory. Zachęcają do zabawy, nauki czy też podejmowania codziennych wyzwań. W katalogu sklepu DrukoWish znajdziesz projekty grafik nawiązujących do uwielbianej przez wszystkie dzieci Myszki Miki w ślicznych kolorach i ciekawych, nowoczesnych designach. Bluza Myszka Miki dla chłopca dostępna jest w różnych wariacjach graficznych oraz kolorystycznych. Do niektórych grafik proponujemy możliwość zamówienia własnego napisu - na przykład imienia dziecka! W ofercie znajdują się również inne, tematyczne projekty, które można znaleźć w dziale bluz dla chłopca. Nadruki wykonujemy przy użyciu folii flex, a odzież sygnowana jest certyfikatem bezpieczeństwa Oeko Tex Standard 100. Masz zatem pewność, że nasze ubranka dla chłopców nie posiadają szkodliwych substancji, które mogłyby zagrozić zdrowiu Twojego dziecka.

Wysoka jakość materiałów użytych w bluzach dla chłopca Myszka Miki

Zapewniamy Cię, że każda bluza Myszki Miki, którą będzie nosić Twój chłopiec, to staranny i przemyślany dobór zestawionych ze sobą materiałów. Tworzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych technik zapewniających mocne, dokładne szycie. Dzięki temu proponowane przez nas bluzy są bardzo wytrzymałe, a ich struktura jest przyjemna w dotyku. Wykonane głównie z połączenia poliestru oraz bawełny, co sprawia, że materiał utrzymuje pewną dozę ciepła, jest miękki, a jednocześnie pozwala skórze oddychać. Maluszek będzie czuł się w pełni swobodnie nawet przy największych wybrykach. Ściągacze są dodatkowo wzmocnione lycrą, aby zapobiec ewentualnemu pruciu się materiału. Zarówno nadruk, jak i sam materiał są odporne na ścieranie i spieranie, co pozwala czyścić je w pralce bez obaw o zniszczenie! Wystarczy prać w temperaturze 40 stopni Celsjusza oraz prasować na lewej stronie.