Body niemowlęce z krótkim rękawem

Body niemowlęce z krótkim rękawem to podstawowy element wyprawki dla najmłodszych. Sprawdza się o wiele lepiej niż tradycyjne koszulki czy bluzeczki, szczególnie jeśli chodzi o pierwsze miesiące życia. Pozwala na dokładne zapięcie materiału pod kroczem za pomocą napki, co zapewnia wygodę i ochronę przed chłodem – zawsze pozostaje na swoim miejscu, nie podnosi się ani nie roluje. Prezentowane przez nas body niemowlęce na krótki rękaw to nietypowe propozycje, których design wzbogacony został o kreatywne, zabawne napisy. Wykonywane są za pomocą Folii Flex posiadającej certyfikat bezpieczeństwa. Nie zawierają żadnych, szkodliwych substancji, co jest szczególnie ważne przy tworzeniu odzieży dla dzieci. Body dostępne są w unikatowych wzorach, przygotowanych specjalnie z myślą o kochających matkach, ojcach, ciociach, wujkach, babciach czy dziadkach.

Wyświetlanie 1–12 z 119 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 119 wyników

Body niemowlęce na krótki rękaw na specjalne okazje

Udostępnione przez nas body niemowlęce na krótki rękaw urozmaicone zostały zabawnymi, ciekawymi napisami, dostosowanymi do najważniejszych okazji w życiu maluszka. W kolekcji można znaleźć modele z nadrukiem na pierwsze urodziny, zaprojektowane w kreatywny sposób z umieszczoną w centralnej części dużą cyfrą 1. Body z krótkim rękawem dla niemowląt można spersonalizować poprzez umieszczenie nadruku z imieniem dziecka. Modele na pierwsze urodziny staną się niezbędnym elementem stylizacji, która z pewnością urzeknie wszystkich, przybywających na uroczystość gości. W kolekcji warto zwrócić uwagę także na body niemowlęce na krótki rękaw zaprojektowane specjalnie z myślą o świętach wielkanocnych i Bożego Narodzenia. Zawierają bowiem nawiązujące do danej okazji nadruki dodające niepowtarzalnego charakteru.

Body niemowlęce z krótkim rękawem z kolekcją dla całej rodziny

Narodziny dziecka to jeden z niepowtarzalnych momentów w życiu całej rodziny. Zgodnie z tym przekonaniem prezentowane przez nas body niemowlęce z krótkim rękawem to odpowiedź na potrzeby współczesnych rodziców, dziadków, chrzestnych czy rodzeństwa. W kolekcji można znaleźć modele odzieży z napisami wyrażającymi rodzinną miłość z każdej strony. Dużym zainteresowaniem cieszą się body niemowlęce na krótki rękaw z napisem: “Mam siostrę IMIĘ i nie zawaham się jej użyć”. Nadruk wykonujemy w na indywidualne zamówienie z wybranym imieniem oraz wskazaniem na członka rodziny. W kolekcji prezentujemy bogactwo kreatywnych wzorów, dzięki czemu wybór prezentu z okazji narodzin lub pierwszych urodzin dziecka będzie bardzo łatwy. Tego rodzaju odzież jest chętnie wykorzystywana do rodzinnych sesji zdjęciowych, gdyż dzięki niej pamiątka w postaci zdjęć staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.