Body z długim rękawem dla dziewczynki

Chcąc upamiętnić dzień przyjścia na świat córeczki, warto wybrać coś, co będzie nie tylko praktyczne, ale może stanowić również pamiątkę. Dobrym rozwiązaniem będzie body z długim rękawem dla dziewczynki ze spersonalizowanym nadrukiem wykonanym przez firmę DrukoWish. Unikalny nadruk przykuje uwagę bliskich oraz znajomych, a długi rękaw skutecznie ochroni maleństwo przed zimnem. Dzięki licznym wariantom kolorystycznym można dopasować body do reszty stylizacji oraz puścić wodzę fantazji przy tworzeniu nadruku na zamówienie. Zakupisz u nas również body z gotowymi napisami czy śmiesznymi motywami, które z łatwością wywołają uśmiech na twarzy rodziców, rodzeństwa, dziadków, cioć i wujków czy znajomych, którzy przyjdą w odwiedziny.

Wyświetlanie 1–12 z 68 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 68 wyników

Świetnej jakości nadruki na body z długim rękawem damskim

Odzież dla niemowląt z napisami jest w ostatnich latach modna, powstaje coraz więcej opcji wyboru zabawnych nadruków, dlatego też DrukoWish posiada w swojej ofercie szeroką bazę chwytliwych nadruków na body z długim rękawem damskim dla małych panienek. Wykonywany jest on techniką termotransferu flex, która polega na nanoszeniu kolorowej folii o śliskiej strukturze i zgrzewaniu jej z materiałem przy pomocy specjalnej prasy. Metoda ta umożliwia dowolne łączenie wielu kolorów. Nadruki wykonane są z bezpiecznych substancji niezagrażających zdrowiu dziecka, nie uczulają i nie podrażniają delikatnej skóry maleństwa. Ponadto oznaczone są certyfikatem Oeko Tex Standard 100. Wykorzystywana metoda termotransferu umożliwia proste połączenie kolorów, w przeciwieństwie do innych metod. Przy stosowaniu się do zaleceń prania w temperaturze nie większej niż 40ºC nadruk nie spiera się i zachowuje wszystkie swoje właściwości.

Body z długim rękawem dla dziewczynki – nadruk na każdą okazję

Stylowe body z długim rękawem damskie dla niemowląt pomoże podkreślić w humorystyczny sposób trudy rodzicielstwa, a także zapewni ciepło oraz wygodę maluszkowi bez krępowania ruchów w chłodniejsze dni. To doskonały pomysł na prezent, który pomoże zadowolić zarówno rodziców dziecka czymś praktycznym, a jednocześnie zabawnym, jak i maleństwo, które doceni wygodną parę dodatkowych body na wczesną wiosnę, zimę oraz jesień. Body z długim rękawem dla dziewczynki dostępne w kolorze białym, czarnym, różowym bądź niebieskim sprawdzi się jako upominek na rozmaite okazje, na przykład: baby shower, pierwszy roczek, narodziny młodszej siostrzyczki lub braciszka, pierwsza Gwiazdka czy pierwsza Wielkanoc. Takie ubranko z możliwością spersonalizowania nadruku na zamówienie to doskonały podarunek nie tylko od rodziców, ale również dziadków oraz przyjaciół rodziny. To także świetny pomysł na ciekawą sesję zdjęciową.