Body z krótkim rękawem dla chłopca

Body to najczęściej używany element odzieży dziecięcej, dlatego też wymaga częstego prania. Z tego powodu w szafie każdego świeżo upieczonego rodzica nigdy ich pod dostatkiem. Body z krótkim rękawem dla chłopca opatrzone zabawnym nadrukiem to idealny pomysł na cieplejsze pory roku, jak lato, późna wiosna czy bardzo wczesna jesień. Dzięki zabawnemu napisowi o trudach rodzicielstwa czy o charakterku małego brzdąca, body z pewnością przykuje uwagę niejednego przechodnia, a na spotkaniach rodzinnych czy ze znajomymi wywoła uśmiech na twarzy. To również wspaniały sposób na podkreślenie zabawnych sytuacji, które się przydarzają czy wyrażenie swojej miłości do maluszka. W ofercie DrukoWish znajduje się bogaty wybór body chłopięcych z krótkim rękawem, przeznaczonych dla ukochanych syneczków tatusia i mamusi, opatrzonych śmiesznymi hasłami, wśród których każdy znajdzie odpowiednią propozycję dla swojego malucha. Jeśli takowej nie ma akurat w asortymencie, bez problemu zrealizujemy Wasz projekt na zamówienie po wyborze odpowiedniego koloru i rozmiaru ubranka.

Wyświetlanie 1–12 z 87 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 87 wyników

Body chłopięce krótki rękaw z nadrukiem - właściwości

Chwytliwy nadruk na body chłopięce krótki rękaw wykonywany jest metodą termotransferu flex, polegającą na plotowaniu specjalnie do tego przeznaczonej folii o śliskiej strukturze i zgrzewaniu jej z materiałem przy pomocy przeznaczonej do tego prasy wykorzystującej odpowiednią temperaturę, ciśnienie i siłę nacisku. Pozwala to na szybkie, łatwe, a przede wszystkim trwałe połączenie z sobą wielu kolorów, dzięki czemu wykonany tym sposobem nadruk nie ulega rozwarstwieniu. Folia przeznaczona do termotransferu flex powstaje z bezpiecznych dla skóry dziecka substancji niezagrażających jego zdrowiu, niepowodujących reakcji alergicznych ani innych podrażnień delikatnej skóry maluszka. Sprawia to, że wykonane przy jej pomocy nadruki mogą być umieszczone na ubrankach noszonych już od pierwszych chwil życia dziecka.

Body chłopięce z krótkim rękawem na prezent

Poszukujesz odpowiedniego prezentu dla noworodka, ale nie wiesz, co kupić, żeby podarunek wyróżnił się na tle innych? Zabawek, książeczek, kocyków do wózka, smoczków czy butelek z pewnością będzie miał pod dostatkiem - co zatem powiesz na body chłopięce z krótkim rękawem i zabawnym napisem? Z pewnością przypadnie do gustu rodzicom, a do tego będzie również niezwykle praktyczne. Ten bardzo często używany i przydatny element odzieży sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas świąt czy nawet rodzinnej sesji zdjęciowej. Ciekawy napis na ubranku z pewnością wywoła uśmiech niejednej osoby patrzącej na uroczego bobasa.