Body z napisami dla chłopca

W ostatnich latach rynek odzieżowy oszalał na punkcie nadruków i zabawnych napisów. Toteż i w naszym sklepie internetowym DrukoWish nie mogło zabraknąć tego typu ubranek dla Twojego malca. Niejedna mama chciałaby, aby jej dziecko wyróżniało się na spacerze w wózku, imprezie rodzinnej czy na spotkaniu z koleżankami, które również mają małe dzieci. Body z napisami dla chłopca to produkt przeznaczony przede wszystkim dla mam i tatusiów z poczuciem humoru, którzy lubią, kiedy ich dziecko wywołuje uśmiech na twarzach przechodniów. Nie ma w końcu niczego złego w podkreśleniu, kto dziś zmienia pieluchy, że “jaki ojciec, taki syn czy” kto jest cukiereczkiem drogiej cioteczki. Słodki łobuziak zasługuje na równie słodkie i zabawne body, które podkreśli jego charakter.

Wyświetlanie 1–12 z 140 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 140 wyników

Jak tworzone są body z napisami dla chłopca?

W naszej ofercie dostępne są body z gotowym nadrukiem wykonanym metodą termotransferu folii flex, przy wykorzystaniu specjalnej prasy. Można je również wykonać na indywidualne zamówienie z pasującym hasłem. Nadruk wykonany metodą termotransferu jest bezpieczny dla zdrowia dziecka, nie wywołuje reakcji alergicznych i nie podrażnia skóry maluszka, dzięki czemu ubranko może być noszone już od pierwszych dni życia. Tego typu nadruki łączące ze sobą w prosty i trwały sposób różne kolory wykonuje się przy pomocy śliskiej folii z certyfikatem Oeko Tex Standard 100. Nadruk stworzony tym sposobem pozostaje trwały i zachowuje swoje właściwości przez długi czas, o ile odzież prana jest w zalecanej temperaturze nieprzekraczającej 40ºC.

Body chłopięce z napisami – nietuzinkowy prezent dla malucha

Body to podstawowa odzież każdego malucha, toteż bardzo często ulega zabrudzeniom i wymaga prania. Warto więc zaopatrzyć się w wiele egzemplarzy, które nieco ułatwią codzienne życie świeżo upieczonym rodzicom. To czyni je też świetnym pomysłem na prezent z różnych okazji: baby shower, urodziny, Dzień Dziecka, pierwsza wspólna Gwiazdka czy pierwsza Wielkanoc. W ofercie DrukoWish znajdziesz body chłopięce z napisami nawet na najbardziej wymyślne okazje, a jeśli nie, wykonamy takie na zamówienie z wymyślonym przez Ciebie napisem, jak chociażby z okazji pierwszego mleczaka czy body dla najlepszego chrześniaka. Możesz więc puścić wodzę fantazji lub przejrzeć naszą ofertę, aby wybrać idealną pozycję na prezent dla dziecka znajomych, siostry, brata, a może nawet bobasa sąsiadki czy własnego maluszka. Body dla chłopca z napisami posiada także możliwość personalizacji imieniem malca czy datą jego narodzin. Przechowywane przez lata może stanowić w późniejszym wieku oryginalną pamiątkę.