Body z napisami dla dziewczynki

Kiedy na świecie ma pojawić się nowy członek rodziny, warto uczcić ten dzień unikalnym prezentem. Powinien być nie tylko praktyczny, ale również posłużyć jako pamiątka. W takiej sytuacji idealnie sprawdzi się body dla dziewczynki z napisem, które można spersonalizować imieniem i datą, a nawet imionami rodziców czy nazwą miejscowości – wszystko zależy od Ciebie. W DrukoWish spełnimy nawet najbardziej szalone życzenia i zrealizujemy wymarzony projekt napisu na body niemowlęce. Dzięki możliwości personalizacji motywu można stworzyć nie tylko praktyczny, ale również niepowtarzalny prezent na przyjęcie typu baby shower.

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników

Technika wykonania body dla dziewczynki z napisami

Nadruk wykonywany jest techniką termotransferu flex, polegającą na nanoszeniu folii o śliskiej strukturze i zgrzewaniu jej z materiałem przy pomocy specjalnej prasy wykorzystującej wysoką temperaturę, odpowiednie ciśnienie, a także siłę nacisku. Folia do termotransferu flex została wykonana z bezpiecznych substancji niezagrażających zdrowiu ani życiu noworodka, wykazuje właściwości hipoalergiczne oraz nie podrażnia delikatnej skóry maleństwa. Odznacza się certyfikat Oeko Tex Standard 100. Wykorzystywana metoda termotransferu umożliwia proste łączenie kolorów. Przy stosowaniu się do zaleceń prania w temperaturze nie większej niż 40 ºC nadruk zachowuje swoje właściwości i nie spiera się. Body z napisami dla dziewczynki dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych: białej, czarnej, różowej, niebieskiej oraz czerwonej.

Body dla dziewczynki z napisem – idealny pomysł na prezent

Oryginalnym, a zarazem zabawnym prezentem dla niemowlęcia na różne okazje będzie body z napisem dla dziewczynki. Sprawdzi się między innymi jako podarek z okazji baby shower, narodzin młodszego rodzeństwa, pierwszej Gwiazdki i pierwszej wspólnej Wielkanocy, a także na Dzień Dziecka! To niezwykle praktyczny upominek, gdyż świeżo upieczeni rodzice z pewnością ucieszą się z dodatkowego ubranka dla maleństwa. Umieszczony na nim nietuzinkowy napis doda uroku maleństwu podczas sesji fotograficznej czy rozbawi gości podczas rodzinnego spotkania. Body dla dziewczynki z napisami może być prezentem zarówno od mamy czy taty, jak i babci, dziadka, ciotki, wujka, sióstr, braci, rodziców chrzestnych, a nawet przyjaciół rodziny. Jeżeli jakiegoś nadruku nie ma wśród gotowych motywów, nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś ułożył własne hasło – DrukoWish spersonalizuje prezent dla maleństwa, aby był jedyny w swoim rodzaju!