Czarne body dla dziewczynki

Od kilku lat w zakresie mody dziecięcej dominują ubranka z zabawnymi napisami czy chwytliwymi nadrukami, a na rynku pojawia się coraz więcej propozycji. Nic więc dziwnego, że ogromnym zainteresowaniem cieszą się przykuwające uwagę motywy podkreślające uroki rodzicielstwa, zawierające zabawne gagi czy gry słów albo też spersonalizowane są imieniem dziecka. W ofercie DrukoWish dostępne są czarne body dla dziewczynki z krótkim bądź długim rękawem opatrzone chwytliwymi nadrukami, dzięki którym Twoja mała księżniczka przykuje uwagę towarzystwa na rodzinnych spotkaniach, imprezach czy spacerach po parku. To również zabawny pomysł na prezent od rodziny czy znajomych, którzy chcieliby sprawić prezent, nie tylko oryginalny, ale też praktyczny.

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 132 wyników

Wybierz body czarne dla dziewczynki

Body czarne dla dziewczynki dostępne w ofercie sklepu internetowego DrukoWish opatrzone są nadrukiem wykonanym metodą termotransferu flex polegającą na plotowaniu folii o śliskiej strukturze i zgrzewaniu jej z materiałem przy pomocy specjalnej prasy wykorzystującej odpowiednią temperaturę, ciśnienie i siłę. Pozwala to w prosty, szybki sposób połączyć ze sobą wiele kolorów, dzięki czemu całość wygląda estetycznie, a samo zamówienie jest realizowane dosyć szybko. Folia do termotransferu flex została wykonana z bezpiecznych substancji, które nie zagrażają zdrowiu dziecka, nie uczulają i nie powodują podrażnienia, dlatego ubranka z nadrukami mogą być noszone już od pierwszych chwil życia malucha. Posiadają one certyfikat Oeko Tex Standard 100 i nadają się do prania w temperaturach nie większych niż 40º C w celu zachowania właściwości folii, estetyki motywu bądź napisu.

Body czarne dla dziewczynki z nadrukiem – modny i praktyczny prezent

Kiedy na świat przychodzi dziecko, jest to wielkie wydarzenie nie tylko dla samych rodziców, ale również dalszej rodziny i ich znajomych. Tradycyjnie wyprawia się wtedy przyjęcie w Polsce zwane potocznie pępkowym, podczas którego w zwyczaju jest podarowanie czegoś przydatnego dla maluszka. Body to niezwykle często używana część niemowlęcej garderoby wymagająca równie częstego prania, dlatego też im więcej egzemplarzy, tym wygodniej dla rodziców. Podarowując body czarne dla dziewczynki w wariancie z krótkim lub długim rękawem, masz pewność, że prezent nie wyląduje w kącie, a także będzie bardzo przydatny. Dlatego też szkoda byłoby przegapić taką okazję i podarować jednobarwne body – opatrzenie ich nadrukiem nie tylko urozmaici codzienny strój małej dziewczynki, ale też będzie idealnym pomysłem na ciekawą sesję zdjęciową oraz tym samym niezwykłą pamiątkę.