Dostawa

Termin dostawy czy czas dostarczenia towaru, ustalone jako wiążące lub niewiążące, powinny być podane pisemnie. Prosimy o wyrozumiałość, iż wszystkie terminy i/lub czas dostaw są z zasady niewiążące, chyba, ze termin i czas dostawy został wyraźnie określony jako wiążący.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej dokładamy starań, aby termin dostarczenia przesyłki nie przekraczał 10 dni roboczych. Przy towarze o dużej objętości upoważniony przez DrukoWish.pl spedytor lub dostawca skontaktuje się z zamawiającym w celu ustalenia terminu dostawy.
Jeśli nie został ustalony konkretny termin i czas dostawy, obowiązuje tutaj przyjęty w DrukoWish.pl czas dostawy w ciągu 30 dni roboczych.
Koszty przesyłki ustalane są z uwzględnieniem cennika firm kurierskich, a także wagi produktów i kosztów opakowania i przedstawiają się następująco:
– Inpost Kurier – 14zł
– DHL Kurier – 15,50zł
– DHL/InPost za pobraniem – 20 zł (wybierany jest kurier, który szybciej odbierze/dostarczy przesyłkę)
– Paczka w Ruchu – 7zł (prosimy o podanie adresu kiosku ruchu do którego ma zostać dostarczona paczka, w przeciwnym razie punkt odbioru zostanie narzucony automatycznie).
W przypadku zamówienia o dużym ciężarze firma DrukoWish.pl ma prawo do obliczenia innej kwoty przesyłki zgodnie z cennikiem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej oraz poinformowania o tym kupującego.
Istnieje również możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy DrukoWish.pl.