Bileciki na prezent

Jeżeli śledzisz mój fanpage na Facebooku lub jesteś ze mną na Instagramie to z pewnością zauważyłeś, że u nas przygotowania do Mikołajek, ale i również do Świąt Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą!

Tym razem postanowiłam przygotować dla Was etykiet na prezenty na których możesz własnoręczne dopisać dla kogo będzie przeznaczony prezent (możesz to zrobić również w Paincie – wystarczy skopiować plik, wkleić i w odpowiednim miejscu wpisać imię). Domyślam się, że pewnie nie macie zbyt wiele czasu, więc postawiłam na prosty kształt prostokąta. Miejsce na dziurkę przez którą przewleczecie wstążkę też zalecam wybrać samodzielnie. Niby mogłam zrobić do tego odpowiednie miejsce, ale z własnych doświadczeń wiem, że trudno jest trafić dziurkaczem z odpowiednią precyzją w wyznaczony obrys.

Plik możecie wydrukować w formacie A4 lub A5 – w zależności jak duże prezenty będziecie mieli 🙂 Ja preferuję format A5!

Zalecam drukowanie na sztywniejszym papierze np. na kartkach bloku technicznego.

Przy wyborze preferencji drukowania ustawcie wysoką jakość. Gruby papier pije więcej tuszu, więc jest to konieczność, aby cieszyć się eleganckim wydrukiem!

Bileciki wytnijcie gilotyną lub nożyczkami. Wybierając nożyczki, pamiętajcie aby robić do długimi ruchami – dzięki temu brzegi będą równe i niepostrzępione.

Aby przymocować bilecik do prezentu użyj dziurkacza i tasiemki.

Ja niestety jeszcze nie przygotowałam swoich prezentów, ale gdy tylko to zrobię podzielę się z Wami zdjęciami! Gdy spakujecie już swoje prezenty i będziecie mieli ochotę oznaczyć @drukowish na Instagramie lub @Druko Wish – kubki, koszulki, poduszki z Twoim nadrukiem na Facebooku będzie mi ogromnie miło <3

Aby pobrać bileciki na prezent KLIKNIJ TUTAJ!

Podobne posty