Koszulki damskie Myszka Miki

Myszka Miki jest postacią ikoniczną, która od momentu wykreowania jej przez Disneya po dziś dzień jest rozpoznawaną na całym świecie ikoną popkultury, podobnie jak Marylin Monroe, Elvis Presley czy The Beatles. Ciężko znaleźć chociaż jedną osobę, która nigdy nie słyszała lub nie widziała obrazu słynnej myszy. Z tego też względu również w sklepie internetowym DrukoWish znajdziesz duży wybór niecodziennych koszulek damskich z Myszką Miki. W ofercie dostępne są różne typy wzorów – od słodkich i romantycznych wersji z myszkami Miki i Minnie, aż po przezabawne, młodzieżowe motywy. Aktualna moda na T-shirty ze sławną myszą sprawia, że jest to absolutny must have w każdej, kobiecej szafie. To nie tylko dobry dodatek do stylizacji, ale także doskonały pomysł na prezent, który z całą pewnością przypadnie do gustu każdej obdarowanej kobiecie – czy to nastolatce, czy dorosłej damie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Koszulki damskie z nadrukiem Disneya – kultowy element modnego looku

Z początku postać słynnej, biało-czarnej myszy zrewolucjonizowała przemysł filmowy i uratowała studio Walta Disneya przed upadkiem, kiedy to samemu założycielowi odebrano prawa autorskie do użycia postaci królika Oswalda. Pewnego razu mysz wskoczyła na jego biurko i zainspirowała do stworzenia nowej postaci, nazwanej Mickey, co miało być zdrobnieniem imienia Michael. Była to biało-czarna myszka, która zadebiutowała w niemej produkcji „Plane Crazy” i od razu zyskała uznanie widzów. Następnie po raz drugi pojawiła się w nagrodzonej Oskarem produkcji „Parowiec Willy”, do której po raz pierwszy Disney wprowadził udźwiękowienie filmu animowanego w postaci orkiestry, która stworzyła akompaniament do dźwięków otoczenia oraz wydawanych przez postaci, co tworzyło swoiste gagi. Kolejnym, przełomowym momentem była trzecia produkcja, w której już sławny Mickey wraz z partnerką Minnie pojawili się w kolorowej animacji wykonanej opracowaną przez Walta Disneya techniką Technicolor. Uczestnictwo myszki w najbardziej przełomowych momentach hollywoodzkiej kinematografii sprawiło, że zyskała światową sławę i stała się postacią kultową. Nie powinien zatem dziwić fakt, że koszulki damskie z nadrukiem Disney stały się kultowym elementem modnych stylizacji. Masz taką w swojej szafie?

Koszulki damskie z Myszką Miki idealne do modnych stylizacji

Jeszcze nie tak dawno słynna “disneyowska” myszka obchodziła swoje 90. urodziny, dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że elementy ubioru z jej postacią powróciły do łask i przeżywają kolejny etap swojej świetności. Koszulki damskie z Myszką Miki zdobią już nie tylko ubrania dziecięce, ale i odzież dla dorosłych. W sklepie DrukoWish znajduje się bogaty wybór zabawnych motywów z Myszką Miki w roli głównej – od słodkich i uroczych nadruków, po te całkowicie zabawne. Dzięki uniwersalnemu krojowi będą pasowały do wielu stylizacji – casual, streetwear, sportowych, młodzieżowych czy wakacyjnych oraz imprezowych. Zamów koniecznie dla siebie i swojej przyjaciółki, siostry lub mamy!