Koszulki dla dziewczynek z nadrukiem

Jeśli chcesz obdarować małą księżniczkę czymś wyjątkowym i nietuzinkowym, zdecyduj się na koszulki dla dziewczyn z nadrukiem opatrzone imieniem noszącej je pociechy. Słodkie wzorki urozmaicą dziewczęcy look i na pewno spodobają się małym strojnisiom. To nie tylko dobry pomysł na oryginalne elementy garderoby, ale również świetny pomysł na prezent od rodziców, dziadków, cioci, wujka, a nawet rodzeństwa. W asortymencie sklepu internetowego DrukoWish znajdziesz bogaty wybór koszulek z nadrukiem dla dziewczyn z możliwością spersonalizowania ich imieniem.

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 25 wyników

Koszulka dla dziewczyn z nadrukiem - specjalna technika wykonywania

Nadruk jest bezpieczny dla zdrowia dziecka, nie uczula i nie podrażnia skóry. Wykonuje się go przy pomocy śliskiej folii (z certyfikatem Oeko Tex Standard 100) techniką termotransferu flex, polegającą na zgrzaniu wspomnianej folii z materiałem przy wykorzystaniu specjalnej prasy o wysokiej temperaturze, odpowiednim ciśnieniu oraz dużej sile nacisku. Nadruk pozostaje trwały i zachowuje swoje właściwości przez długi czas, jeśli odzież prana jest w zalecanej temperaturze do 40 ºC. Warto podkreślić, że metoda termotransferu flex umożliwia proste i precyzyjne łączenie z sobą folii o różnych kolorach, dzięki czemu można bez problemu wykonać nią kolorowe napisy czy uroczą grafikę dedykowaną młodej panience. W ofercie znajduje się szeroki wybór kolorów folii do nadruków: różowy, biały, czarny, złoty, srebrny i czerwony, które mogą być naniesione na T-shirty białe lub czarne w dziecięcych rozmiarach. Nietuzinkowe napisy na koszulce dla dziewczyny z nadrukiem pozwolą poczuć się małej księżniczce naprawdę wyjątkowo.

Koszulka dla dziewczyny z nadrukiem – dobry pomysł na prezent

Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem dla dziewczynki, ale jej pokój już tonie w zabawkach i książkach z kolorowymi ilustracjami, nie chcesz obdarowywać jej słodyczami, które znikną w mgnieniu oka, zabawna koszulka dla dziewczyny z nadrukiem okaże się strzałem w dziesiątkę. Niezwykle praktyczna sprawi wiele radości. To doskonały pomysł, jeśli chcesz, żeby dziecko częściej pamiętało o swoich krewnych. T-shirty wykonane są z miękkiego materiału niekrępującego ruchów, dlatego idealnie sprawdzą się podczas harców w pokoju czy pełnej przygód eskapady na dworze. Nadruk jest niezwykle trwały, dlatego zachowa swoje właściwości nawet przy energicznych zabawach. Koszulki z nadrukiem dla dziewczyn dostępne są jako zabawne napisy czy wizerunki przesłodkich zwierzątek i baśniowych postaci z możliwością dodania imienia dziecka.